IndeksCalendarFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Charlotte Pecheur

Go down 
AutorWiadomość
Charlotte Pecheur

avatar

Liczba postów : 12
Age : 24
Skąd : Paryż

PisanieTemat: Charlotte Pecheur   Wto Sie 20, 2013 3:37 pm
Charlotte Ruby Pecheur
Laura SchullerInformacje

Data i miejsce urodzenia: 30/08/1994, Paryż, Francja
Wiek: 19 lat
Kierunek: balet
Rok: II


Charakter

Idziesz zatłoczonym, szkolnym korytarzem. Przechodząc, mijasz mnóstwo ludzi; przede wszystkim uczniów uczęszczających do AA. Artystów. Każdy z nich robi coś innego, jednak nikogo nie udało ci się zaobserwować na dłużej niż kilka sekund. Wielu z nich stoi we własnej grupie  rówieśników, rozmawiając i śmiejąc się głośno. Inni stoją lub siedzą samotnie; są tak pochłonięci rekwizytami których właśnie używają: książką, rysownikiem z ołówkiem, czy jakim instrumentem muzycznym, że kompletnie cię nie zauważają. Przez chwilę jeszcze przeskakujesz po ich twarzach, przyglądając się im i szacując, kto jest z której klasy, po czym całą twoją uwagę nagle przykuwa dziewczyna, siedząca na zimnej kafelkowej posadzce, na końcu korytarza.
Jak można się domyślić, ona również trzymała w ręku książkę. Jest tak bardzo nią zainteresowana, że nawet Cię nie spostrzegła, choć właśnie niedaleko niej przystanąłeś. Dopiero teraz możesz dokładnie się jej przyjrzeć. Wygląda inaczej. I nie masz na myśli jej piegowatej twarzy czy ognistorudych włosów, czy zgrabnej i chudej sylwetki, którą można było dostrzec mimo jej pozycji siedzącej. Patrząc na nią, masz wrażenie, że wiesz o niej wszystko, że nieznajoma nie ma przed tobą żadnych tajemnic. To wszystko przez jej beztroski, zamyślony, a jednocześnie szczęśliwy wyraz twarzy. Po nim stwierdzasz, że jest marzycielką. Nie dziwi cię to, bo takich jak ona, marzycieli, w tej szkole jest mnóstwo. Patrzysz dalej. Czujesz spokój i ciepło bijące z jej wnętrza. Wiesz, że nie skrzywdziłaby muchy, sądząc po tym jak delikatnie opuszkami palców przerzuca kartki książki. Jakby bała się, że może je mocniejszym ruchem uszkodzić, a je w jakiś sposób może to zaboleć. Zastanawia cię również jedna rzecz: dlaczego Rudowłosa spędza przerwę samotnie? Czy marzyciele nie mają przyjaciół? To niemożliwe, każdy ich ma. O czym właściwie ona myśli, czego pragnie ktoś taki jak ona? Po dłużej chwili raczysz stwierdzić, że to coś banalnego. Kolejne marzenie, związane z życiową karierą; Każdy w AA marzy o podobnych rzeczach. Nie zrobiło to na tobie żadnego wrażenia. Mimo to, zaciekawiony dziewczyną, postanawiasz usiąść obok niej, bo być może w ten sposób lepiej ją poznasz.
Książka, którą tak zawzięcie czytała, była o balecie. Przedstawiała tekst, jak i ilustracje baletnic w różnych tanecznych pozach. Wszystkie były filigranowej sylwetki, takiej jaką i Rudowłosa posiadała. Od razu wiedziałeś, że tańczy balet. Jej ruchy ciała wyraźnie na to wskazywały. Dziewczyna na chwilę odwraca uwagę od książki i jej wzrok ląduje na tobie. Zauważasz jej duże, niebieskie oczy, wyraźnie cię obserwujące. Mimo ich chłodnego koloru dostrzegasz, że są pełne ciepła i sympatii. Chwilę później widzisz jak przygryza dolną wargę ust i speszona bez słowa powraca do swojej lektury. W myślach kodujesz, że musi być nieśmiałą osobą. Już teraz jesteś pewien, że przez obserwację udało ci się poznać ją na wylot. Usatysfakcjonowany ze swoich psychologicznych talentów wstajesz, zmierzając kilka metrów dalej od nieznajomej. Siadasz na wolnej ławce, z tego miejsca też dobrze widać Rudowłosą.
Kilka minut później słyszysz dzwonek ogłaszający koniec przerwy. Mijają cię uczniowie, śpieszący się do klas. Widzisz jednak, że baletnica nie poruszyła się ani o milimetr. Czekasz, aż w końcu weźmie przykład z innych i pójdzie na lekcje, jednak nic nie wskazuje na to, aby miała to zrobić. Za jakiś czas jednak widzisz, że chowa do torby swoją książkę i wstaje z miejsca, podążając w stronę jakiejś grupki osób. Nie słyszysz co mówi, jednak bacznie obserwujesz zachowanie jej i jej znajomych. Sekundę później na komendę Rudej cała grupa się ożywia i wszyscy biegną w jednym kierunku, do wyjścia. Czyżby nie było jeszcze za wcześnie, na koniec zajęć w szkole?
Śmiejesz się. Nie masz pojęcia kim jest rudowłosa dziewczyna.
Nie martw się jednak. Nikt nie wie kim naprawdę ona jest.


Historia

Carla znała Mathiasa od zawsze. Byli sąsiadami. On zawsze wydawał się jej niedostępny, odległy, nieodpowiedni dla niej. W końcu był starszy; o wiele, wiele starszy, co oczywiście nie było powodem, aby nie obserować go z większej odległości. Kiedy ona rozpoczynała naukę w liceum, on był już studentem; Często wyjeżdżał w podróże, a ona nie miała pojęcia, gdzie dokładnie. Właściwie zastanawiała się, czy on w ogóle ma pojęcie, że ona istnieje i kim jest. Oczywiście, on znał ją, a przynajmniej kojarzył jeśli chodzi o nazwisko. W końcu przyjaźnił się z jej starszym bratem. Jednakże nigdy nie pomyślał, że zakocha się w niej. Ot tak po prostu, pewnego razu wpadli na siebie niespodziewanie. Carla już wtedy była starsza. Mądrzejsza, a obsesja na punkcie starszego, przystojnego sąsiada już dawno jej minęła. Choć gdzieś w środku nadal uważała, że właściwie to mogłaby się z nim kiedyś związać, ale nie miała pojęcia, że on chciałby tego samego. A jednak, Mathias na początku w ogóle nie rozpoznał jej. W końcu dawno nie widział jej osoby, a gdy ostatni raz zetknął się z nią, była wtedy dorastającą nastolatką. Zamieniła się w kobietę; dojrzałą, inteligentną studentkę. Zauroczyła go tym, jaki blask rozsiewała wokół siebie. Z jaką serdecznością traktowała ludzi. Obserwował ją, jak kiedyś ona jego. W końcu bezpośrednie spotkanie z nią nadeszło po jakimś miesiącu – on już wtedy wiedział o niej sporo, ona musiała uczyć się go na nowo. Doszło do kilkunastu spotkań. Szybko się w sobie zakochali i równie szybko wzięli ślub. Już po roku ich małżeństwa na świat przyszło ich pierwsze dziecko, Patrick. Z roku na rok jednak ich rodzina coraz to bardziej powiększała się. Charlotte była ich jedyną córką, przez co zazwyczaj była bardziej faworyzowana, przez Mathiasa przede wszystkim. W końcu był jej tatą, jego priorytetem stało się szczęście dziewczyny. Cała trójka dzieci Pecheurów była wyjątkowo uzdolniona pod względem artystycznym. Ruda odziedziczyła talent taneczny po swojej babci, także baletnicy. Jej bracia natomiast mieli znów smykałkę do muzyki. Rodzice zadecydowali o tym, iż ich dzieci powinny kształtować swoje talenty w odpowiedniej do tego szkole. To Mathias wysłał całą ich trójkę do AA. Był pewny, że tam jego pociechy osiągną tam to, czego pragną. Nie mylił się co do tego, nigdy w żadne ze swoich dzieci nie wątpił.


Rodzina

♣️ Carla Deneuve-Pecheur to kobieta po czterdziestce, wyglądająca odpowiednio jak na matkę i osobę w tym wieku przystało. Jest uczynna, inteligentna, jak i również przesympatyczna i absolutnie uwielbiana przez wszystkich, którzy ją znają. Jak na nauczycielkę przystało, potrafi też postawić na swoim i nie daje się zwerbować młodszym pokoleniom, które ma okazję uczyć w jednej z publicznych szkół w Wersalu. Sama pochodzi z innych części Francji, bardziej przypominających wsie niż jakieś większe miasta.

♣️ Mathias Pecheur jest mężczyzną życia Carli, a także ojcem Charlotte. Starszy pan z posiwiałymi włosami i zazwyczaj trzydniowym zarostem jest dyrektorem oraz wykładowcą na jednej ze znanych francuskich uczelni. Na pierwszy rzut oka nie wydaje się sympatycznym człowiekiem, być może przez swój twardy i bezwzględny wyraz twarzy, ale to tylko pozory. Oczywiście, jest bardzo wymagającą osobą, ale także cechuje się wyjątkowym sprytem oraz uczynnością.

♣️ Patrick i Huan to bracia dziewczyny, a oboje tak samo jak ona uczęszczają do AA. Kontakty dziewczyny z każdym z nich są w miarę odpowiednie, ale oczywiście jak przystało na rodzeństwo, też z każdym z nich niekiedy ma konflikt i padają drobne nieporozumienia. Ale to nie oznacza, że się nie kochają!


Ciekawostki i zainteresowania

♣️ Fascynuje ją śmierć i martwa natura
♣️ Od 15 roku życia choruje na białaczkę, nie zażywa leków
♣️ Słucha muzyki klasycznej, oraz rocka
♣️ Kocha Beatlesów...
♣️ ...a jej ulubionym Beatlesem jest Ringo
♣️ Kolekcjonuje winylowe płyty, jednak nie ma do nich gramofonu, nad czym ubolewa
♣️ Nigdy nie była prawdziwie zakochana
♣️ Nie chce mieć dzieci
♣️ Boi się psów i... świnek morskich
♣️ Brzydzi się stóp, piasku oraz publicznych toalet
♣️ Zna biegle język francuski, angielski oraz rosyjski
♣️ Jej ideałem kobiety jest Audrey Hepburn
♣️ Mówi, że przed śmiercią chciałaby zostać sławną primabaleriną
♣️ Nie znosi swoich rudych włosów
♣️ Potrafi wybaczać, ale nigdy, przenigdy nie zapomina wyrządzonej jej krzywdy
♣️ Dobrze się uczy
♣️ Ale nienawidzi matematyki i wszystkich innych przedmiotów związanym z obliczaniem czegoś
♣️ Nosi soczewki. Bez nich jest kompletnie ślepa
♣️ Kilogramami wpieprza słodycze, najbardziej kocha żelki i czekoladę
♣️ I ma słabość do francuskich rogalików
♣️ Jej ulubiony kolor to turkusowy, a wzór kwiatowy
♣️ No właśnie... kocha kwiaty, najbardziej róże
♣️ Fanka powieści fantastycznych
♣️ Boi się ciemności


nie jestem zwykłym zjadaczem chleba
siems wszystkim Cool
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://art-academy.forumpl.net/t725-ruby-pecheur#3917 http://art-academy.forumpl.net/t728-szarlotka#3922 http://art-academy.forumpl.net/t726-ruby#3919 http://art-academy.forumpl.net/t718-pokoj-13-aoife-loundry-charlotte-pecheur#3880 http://fallite-fallentes.tumblr.com/
Aoife Loundry

avatar

Liczba postów : 20
Age : 24
Skąd : Szkocja, Greenock

PisanieTemat: Re: Charlotte Pecheur   Sro Sie 21, 2013 10:40 am


AKCEPTACJA
Witamy na forum! Przed rozpoczęciem gry prosimy o założenie relacji, następnie telefonu, a także informatora. Wszelkie skargi, zażalenia, prośby, pytania itp prosimy kierować do administracji forum. Życzymy miłej gry, mamy nadzieję, że zostaniesz u nas na dłużej!
Twój pokój to #13

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

when a finger is pointing up to the sky, only a fool looks at the finger.

times are hard for dreamers
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://art-academy.forumpl.net/t710-aofie-loundry#3845 http://art-academy.forumpl.net/t716-she-s-like-heroin#3878 http://art-academy.forumpl.net/t717-p-i-k-p-i-k#3879 http://art-academy.forumpl.net/t718-pokoj-13-aoife-loundry#3880
 
Charlotte Pecheur
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Charlotte Heavensbee
» Charlotte McWeaveer
» Relacje - Charlotte d'Alouette

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
karty postaci
 :: 
kobiety
-
Skocz do: