IndeksCalendarFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 REGULAMIN

Go down 
AutorWiadomość
Quentin LaCrocq

avatar

Liczba postów : 106
Age : 25
Skąd : Leeds

PisanieTemat: REGULAMIN   Nie Lip 21, 2013 8:38 pm


REGULAMINOGÓLNE
1. Nick jest Twoim fikcyjnym imieniem i nazwiskiem. Konta typu „kittunia19” będą usuwane.
2. Administrator w teorii też jest człowiekiem, tak więc go traktujmy! A jeżeli nikt nie wpoił tego wcześniej, przypomnę: ludzi się szanuje. Nie są też oni w stanie spędzać na forum 24/7.
3. Każdy przypadek nieprzestrzegania regulaminu karany jest upomnieniem. Pięć upomnień to ostrzeżenie, trzy ostrzeżenia to banicja.
4. Zanim rozpoczniesz grę, musisz stworzyć kartę postaci i poczekać, aż zaakceptuje ją moderator lub admin.
5. Nie obrażaj innych użytkowników (pamiętajmy przy tym, że użytkownik≠postać).
6. Po miesiącu nieuzasadnionej nieobecności konto traci rangę, a karta postaci jest przenoszona do archiwum. Jeżeli chce się odzyskać postać, należy napisać PW do administracji.
7. Na znak przeczytania regulaminu wpisujemy hasło „podlej kaktusa” na dole karty. Bez tego nie otrzymasz akceptacji!
8. Na napisanie karty postaci ma się tydzień czasu, potem konto jest usuwane. W szczególnych przypadkach można przedłużyć ten termin, pisząc do administracji, a postać fabularną zarezerwować. Rezerwacja traci ważność po tygodniu.
9. Nie offtopujemy. Jeżeli chcemy coś przekazać innej postaci, umieszczamy to pomiędzy ukośnikami, /o tak/. W postach fabularnych nie używamy też emotikon.
10. Można zakładać nowe tematy, przedtem jednak upewniamy się, czy takowy już nie istnieje. Pamiętajmy o umieszczeniu zdjęcia lub opisu miejsca, które tworzymy.
11. Nie spamujemy! Do tego przeznaczone są odpowiednie tematy. Umieszczanie linków do innych for na chatboxie jest karane upomnieniem.


AVATAR
12. Avatar musi być zdjęciem o wymiarach 200x320px (szerokośćxwysokość) – inna wielkość nie wchodzi w grę.
13. Musi on przedstawiać człowieka, najlepiej jakąś znaną osobę, ewentualnie użytkownika dA.
14. Wyglądy nie mogą się powtarzać, wyjątkiem jest tworzenie bliźniąt.
15. Jeżeli nie masz doświadczenia w grafice, możesz poprosić o avatar dla siebie w tym temacie.
16. Wygląd można zarezerwować w tym temacie.


FABULARNIE
17. Fabuła toczy się w teraźniejszości (czyli roku bieżącym), pora dnia jest taka, jak u nas, w Polsce. Stosujemy się też do pogody określonej na stronie głównej.
18. Piszemy w trzeciej osobie czasu przeszłego, nie inaczej!
19. Piszemy zgodnie z zasadami poprawnej polszczyzny. Dysleksja, dysgrafia i inne dysfunkcje nie są usprawiedliwieniem!
20. Podpunkt siódmy to podpucha dla leniwych. Prawdziwe hasło to „Nie jestem zwykłym zjadaczem chleba”.
21. Bilokacja jest dozwolona do maksymalnie czterech wątków, upomina się jednak, że nie powinno się przesadzać, wykorzystujmy tę możliwość w wyjątkowych sytuacjach. Wyjątek stanowią zbiorowe akcje organizowane przez administracje – imprezy, etc. Należy przy tym uwzględnić, że czas rozgrywania wątków różni się miedzy sobą.
22. Treści erotyczne są dozwolone tylko w ścisłym powiązaniu z fabułą.
23. Korzystamy z opcji edycji postów, nie można umieszczać posta pod postem. Wyjątkiem są szczególne sytuacje, smsy, e-maile, photoblogi i tym podobne.
24. Każdy post powinien zawierać minimum pięć zdań złożonych, przy czym nie wlicza się w to wypowiedzi postaci.


POSTAĆ
25. Można mieć nieograniczenie wiele postaci. Jest jednak warunek – jeżeli chcesz stworzyć nową postać, poprzednią musisz napisać przynajmniej 100 postów i przed założeniem konta przesłać kartę postaci administracji (Nie przesyłasz administracji KP na PW, normalnie zakładasz temat, zaś my przenosimy do odpowiedniego tematu i ona tam przechodzi przez różne akceptacje).
26.  Jedno konto = jedna postać
27. Nie wymaga się, żeby każda kolejna postać była przeciwnej płci, ale prosi się, żeby dla zachowania równowagi starać się taki warunek spełniać.
28. Nie uśmiercamy się nawzajem bez zgody właścicieli postaci.
29. Nasze postaci są ludźmi, nie tworzymy czarodziei, wróżek, elfów, nimf, wiedźminów, wampirów, wilkołaków etc. Nie posiadamy też nadprzyrodzonych zdolności, w tym czytania w myślach! Tak więc nie nawiązujemy czynami i wypowiedziami postaci do myśli współgracza.
30. Nasze postaci są fikcyjne. Nie zakładamy kont typu „Johny Depp” albo „Megan Fox”.  Nie używamy też nicków typu „Harry Potter”.
31. Brawo! Jednak nadal czytasz regulamin, tak więc (już bez żadnych haczyków!) wymyśl sobie jakieś dowolne hasło i wpisz je na dole karty, zaraz pod tym podanym wyżej.
32. Pamiętajmy, że nasze postaci nie czytają sobie w myślach, nie są też świadome wszystkich faktów, które zna autor!

RESZTA
33. Zarejestrowanie się na forum jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
34. Wszystko, co znajduje się na forum, podlega prawom autorskim. Jeżeli zauważysz, że jego użytkownik dopuścił się plagiatu, natychmiast powiadom administrację.

Regulamin w każdej chwili może ulec zmianie; użytkownicy będą informowani o tym w aktualnościach.. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Loffki
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://art-academy.forumpl.net/t471-quentin-lacrocq http://art-academy.forumpl.net/t596-hej-haj-helol http://art-academy.forumpl.net/t597-quefon http://art-academy.forumpl.net/t410-pokoj-6-quentin-lacrocq-maurice-j-murray
 
REGULAMIN
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
na początek
-
Skocz do: